31 Aralık 2017 Pazar

FarmVille 2 Hile Programı indir

FarmVille 2 Hile Programı indirmek isteyenler için hile indir kategorimizde FarmVille 2 Hile Programı indirme bağlantısını paylaştık.

hile indir kategorimizdeki FarmVille 2 Hile Programı indir yayımızın indirme bağlantısı alttadır.

Alttan FarmVille 2 Hile Programı indirebilirsiniz.

Hemen FarmVille 2 Hile Programı indirmek için alttaki butona tıklamanız yeterli.

FarmVille 2 Hile Programı indir

Selam arkadaşlar bir farmville 2 hilesi ile yine birlikteyiz.Arkadaşlar şu ana kadar ki çalışan hileler arasında en iyisidir.Hilemiz güncellendi,proğrama yeni hileler eklendi.
HİLENİN KULLANIMI

BUNLARI OYUN AÇIKKEN YAPIN.
1.Proğramı Açın ve Kullandığınız tarayıcıyı seçin

2.Size vereceğimiz listeden beğendiğiniz hileyi ON yani açık yapın.

ÖNEMLİ NOT - Arkadaşlar en fazla 2 hile açın hile zaten kalıcıdır onun için istediğiniz 2 hileyi açın yapın kapatın başka hileyi açın eğer fazla açarsanız kasar oyun donar.

LİSTE

1. FarmVille 2 Hilesi : Cash Hilesidir. Aktif ettiğinizde 1 cashiniz 10.000 Cash oluyor ve hileyi aktif etmek için ilk önce 5 li yem paketi satın almanız gerekiyor.
2.ve 3. FarmVille 2 Hilesi : Marketi Cashiniz yok ise bile ücretsiz yapma hilesidir.
4. FarmVille 2 Hilesi : Tüm Üretimleri 100’er adet yapmanızı sağlar.
5.  FarmVille 2 Hilesi : Fırın ve yakıt konusunda beklemenizi engelleyen hiledir.
6. FarmVille 2 Hilesi : Hasat Hilesidir.
7. FarmVille 2 Hilesi : Su Hilesi fakat çökme sorunu olabilir.
8. FarmVille 2 Hilesi : Exp Hilesidir. Bir saman arabası alın ve bahçenize yerleştirip satın. 100.000 xp kazanıyorsunuz.
9. FarmVille 2 Hilesi :  Gold Hilesi Harvestate Malikanesi alıp bahçeye koyup satarak 5.000.000 altın sahibi oluyorsunuz.
10. FarmVille 2 Hilesi : Görev materiyallerini arkadaşlardan isterken 10 saat 20 saat beklemeden 5 dakikada bir yayın yapmanızı sağlama hilesi.
11. FarmVille 2 Hilesi :  Hasatlar için ustalık nişanları alabilir ve 1 kez hasat alacağınız yere 100 kez hasat alıyorsunuz.
12. FarmVille 2 Hilesi : Kaya, taş ağaçları temizlemek için kullanılan hiledir. Hileyi aktif edip bir komşu ziyareti yapmanız gerekiyor.
13. FarmVille 2 Hilesi : paketleri x100 ile çarpın.
Hile Programın da ilk şık 1 tane olsun Cashi olanlar için geçerlidir. 2. şık ise cashi 0 olanlar için. 2 Şık çalışmadı ve hiç cashiniz yok ne yapacaksınız ? 1 tane olsun cash sahibi olmanız gerekiyor.
Hile Anlatım Videosu

5 yorum: